Malíři EKOMPLEX

Maliarstvo Banská Bystrica | Maliari iziebKontaktujte nás

  1. Spýtajte sa
  2. Zrátame
  3. Odpovieme

Naši maliari Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

  Maliari Banská Bystrica | maľby Banská Bystrica | maľovanie izieb Banská Bystrica 

 Bývate, pracujete v Banskej Bystrici alebo Banskobystrickom kraji a potrebujete kvalitne vymaľovať byt alebo interiér firmy ? Ak si želáte mať pekne vymaľovaný interiér bez fŕkancov, farebných fľakov a zaschnutých stekajúcich kvapiek farby, nesnažte sa to naučiť práve teraz a u Vás doma. Naši profesionálni maliari izieb sa to učili dlhé roky, než získali ten správny grif v správnom miešaní farieb, vedení maliarskeho valčeka alebo štetky. Neznehodnoťte si Váš domov amatérsky vykonanými maľbami a sústreďte sa na to, čo sami dobre viete. Alebo si len doprajte príjemný odpočinok s rodinou. 

 Maliarske práce Banská Bystrica Maľovanie interiérov a odborné maliarske práce nechajte na nás. Naši maliari majú za sebou dlhoročné skúsenosti, poznajú vlastnosti farieb mnohých výrobcov a vedia ako farby správne namiešať. Keď sa chopia maliarskeho valčeka alebo štetky, robia svoju prácu radi a zručne. Výsledkom bude kvalitne vymaľovaný interiér, za ktorý sa rozhodne nebudete hanbiť Vy ani naši maliari izieb

S dôrazom na minimálne obmedzenie prevádzky Vašej domácnosti, domu, firmy, inštitúcie vykonávame maliarske práce a všetky štukatérske práce, teda opravy omietok Uvažujete o inom dispozičnom rozdelení miestnosti ? Máte krivé múry ? Vaše problémy elegantne vyrieši sadrokartón. V rámci maliarskych služieb vykonávame montáže sadrokartónových priečok, obkladanie stien sadrokartónom a samozrejme maľovanie interiérov zo sadrokartónu. Naši natierači Vám kvalitne vykonajú akékoľvek  natieračské práce.

 

Maliari izieb a interiérov Banská Bystrica a okolie

Mapa
Maliarske práce pre mesto Banská Bystrica a okolné obce pre Vás vykonáva maliarstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Banská Bystrica


Telefony

 

Ponúkneme Vám termín a kalkuláciu maliarskych  prác

  • V klidu a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak Vám bude naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na maliarske práce.
  • V dohodnutom termíne prídeme a kvalitne vymaľujeme interiér, prípadne prevedieme ďaľšie dohodnuté práce.

 

 

 

 


V Banskej Bystrici a Banskobystrickom kraji ponúkame tieto služby :

  

 Maliarske práce Banská Bystrica 

 

Maliari izieb EkomplexMaliarské práce pre občanov

 

 Maliarské práce pre firmy, inštitúcie a bytové družstvá

 

Omietky a štuky

Tapety

Príprava a upratovanie

Ďalšia ponuka prác

 


dispečink-maliari Banská BystricaDispečing - maliari izieb Banská Bystrica

 

Dispečing maliarskych služieb – požiadavky na dodávky maliarskych prác a štukatérske služby v Banskej Bystrici a v Banskobystrickom kraji.

 

TÉMA OTÁZKY VOLAJTE PIŠTE

  Chcem ponuku na ...

  • maľovanie izieb
  • nátery
  • sadrokartón
  • iné otázky na naše služby

telefón maliari Banská Bystrica

dopyt maliari Banská Bystrica

  Pre dopyt na maliarske služby využívajte, prosím, prednostne dopytový formulár . Poskytnete takto našim maliarom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt . Všetky otázky, zaslané týmto formulárom, systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Prevádzková doba maliarstva Banská Bystrica

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Streda 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 12.00 13.00 – 16.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Otázky nám môžete posielať dopytovými formulármi 24 hodín, 7 dní v týždni


Pobočky Maliarstva Banská Bystrica vo väčších mestách Banskobystrického kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme maliarstvá aj vo všetkých väčších mestách Banskobystrického kraja

 

Maliari Banská Bystrica Centrálny dispečing Maliarstvo Banská Bystrica pre Banskobystrický kraj
   
Maliari Brezno Maliari a natierači v okoliu Brezna (Maliarstvo Brezno)
Maliari Revúca  Maľovanie izieb v okoliu mesta Revúca (Maliarstvo Revúca)
Maliari Zvolen Maliarske služby na Zvolensku (Maliarstvo Zvolen)
Maliari Žiar nad Hronom Maľovanie domov na Horehroní (Maliarstvo Žiar nad Hronom)
Maliari Banská Štiavnica Maliarske práce v okolí B. Štiavnice (Maliarstvo Banská Štiavnica)
Maliari Lučenec Maľovanie domov pri Lučenci (Maliarstvo Lučenec)
Maliari Veľký Krtíš Maliari v okoliu Veľkého Krtíša (Maliarstvo Veľký Krtíš)
Maliari Rimavská Sobota Maliarske služby pri Rimavskej Sobote (Maliarstvo Rimavská Sobota)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi maliarmi - Banskobystrický kraj
Banská Bystrica Banská Bystrica, Brezno, Revúca, Zvolen, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Lučenec, Veľký Krtíš, Rimavská Sobota, Krupina, Detva, Hri??ová, Fiľakovo, Čierny Balog, Hnúšťa, Donovaly, Turčianské Teplice, Podbrezová, Kremnica, Handlová

 

 


 

Ponuka ďalších služieb maliarstva a natieračstva

 

 Natieračské práce Banská Bystrica 

Špeciálne nátery

 

Sadrokartónové priečky a obklady stien

  • Sadrokartón - montáž sadrokartónových priečok, opravy, tmelenie, maľby sadrokartónu

 


 

Stručný prehľad služieb nášho maliarstva a natieračstva a ďalšie ponúkané remeslnické práce pre oblasť Banská Bystrica a Banskobystrický kraj

 

Maliari izieb Banská Bystrica Naši maliari izieb ponúkajú všetky maliarské práce - maľovanie bytov Banská Bystrica, maľovanie interiérov, stŕkovanie a štukovanie omietok, dekoratívne maľby a ďalšie bežné maliarské práce v Banskej Bystrici a v Banskobystrickom kraji.
Maliarské práce Banská Bystrica Pre údržbu bytov ponúkame tieto interiérové maliarské služby : Maľovanie bytov Banská Bystrica, maľovanie izieb Banská Bystrica a maľovanie na kľúč Banská Bystrica.
Natierači Banská Bystrica Ochranné a dekoratívne nátery všetkých druhov konštrukcií, ploch a stavieb ponúkajú naši skúsení natierači a lakovníci v Banskej Bystrici a v Banskobystrickom kraji.
Nátery fasád Banská Bystrica Nátery fasád rodinných domov, panelových domov, komerčných objektov, obchodov, sídiel firiem, inštitúcií, škôl, nemocníc v Banskej Bystrici a v Banskobystrickom kraji.
Nátery striech Banská Bystrica Nátery striech a krovov rodinných domov, bytových domov, firemných objektov, priemyselných hál, obchodných domov, škôl, úradov a inštitúcií v Banskobystrickom kraji.
Nátery oceľových konštrukcií Banská Bystrica Nátery oceľových konštrukcií od oceľových profilov, stavebných strojov, zábradlí a plotov, cez oceľové veže a stožiare až po obvodové plášte, strechy a konštrukcie priemyselných hál v Banskej Bystrici a okoliu.
Nátery okien a dverí Banská Bystrica Nátery okien, nátery dverí a zárubní v rodinných domoch, bytových domoch, panelových domoch, firmách, výrobných halách, inštitúciách, obchodoch, školách, úradoch v Banskej Bystrici a v Banskobystrickom kraji.
Protipožiarne nátery Banská Bystrica Nátery zvyšujúci odolnosť stavieb a konštrukcií proti požiaru - protipožiarne nátery oceľových i drevených konštrukcií aj murovaných i betónových stavieb v Banskej Bystrici a v Banskobystrickom kraji.
Nátery podláh Banská Bystrica Nátery priemyselných podláh, signálne nátery a označovanie výrobných hál, izolačné nátery garáží, jímok a skladovacích hál, udržovacie nátery drevených podláh v Banskej Bystrici.
Nátery betónu Banská Bystrica Ochranné a dekoračné nátery betónových stavieb, múrov, podláh, nosníkov, stĺpov. Ochrana proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, oteru, vibráciám.
Nátery dreva Banská Bystrica Nátery drevených konštrukcií a stavieb proti pôsobeniu povetrnostných vplyvov, dekoračné a udržovacie nátery drevených stavieb, lavičiek, rozhľadní, obytných chát, krovov, mostov, veží.
Protipliesňové nátery Banská Bystrica Nátery zabraňujúce vzniku plesní, vhodné predovšetkým do skladovacích priestorov a výrobných hál, kde sú vysoké nároky na hygienu, umývatelnosť, praktickosť - potravinársky priemysel, zdravotníctvo, jedálne, pivnice.
Nátery sadrokartónu Banská Bystrica Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v Banskobystrickom kraji.
Sadrokartóny Banská Bystrica Sadrokartón Banská Bystrica ponúka služby Sadrokartónové konštrukcie Banská Bystrica - sadrokartónové interiéry, protipožiarny sadrokartón Banská Bystrica - protipožiarne sadrokartónové konštrukcie, impregnovaný sadrokartón Banská Bystrica - vodeodolné sádrokartónové konštrukcie, sadrokartónové priečky Banská Bystrica - sadrokartónové múry, sadrokartónové podhľady Banská Bystrica a ďalšie interiérové pŕvky zo sadrokartóna v Banskej Bystrici.
Plávajúce podlahy Banská Bystrica Drevené plávajúce podlahy, laminátové plávajúce podlahy, korkové plávajúce podlahy, bambusové plávajúce podlahy, vinylové plávajúce podlahy. Podlahy Banská Bystrica ponúkajú službu Kladenie plávajúcich podláh Banská Bystrica pre všetky druhy plávajúcich podláh v Banskej Bystrici.
Podlahy Banská Bystrica Ponúka všetkých druhov podláh. Podlahári Banská Bystrica realizujú kladenie podláh zo dreva, laminátu, korku, bambusu, PVC a iných materiálov v Banskobystrickom kraji.
Výroba z nerezu a ocele Banská Bystrica Výroba zariadení, výrobkov a konštrukcií z nerezu a uhlíkovej ocele v Banskej Bystrici a v Banskobystrickom kraji