Malíři EKOMPLEX

Maliarstvo Bratislava | Maliari izieb BratislavaKontaktujte nás

  1. Spýtajte sa
  2. Zrátame
  3. Odpovieme

Naši maliari Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

  Maliari Bratislava | maľby Bratislava | maľovanie izieb Bratislava 

 Bývate, pracujete v Bratislave alebo Bratislavskom kraji a potrebujete kvalitne vymaľovať byt alebo interiér firmy ? Ak si želáte mať pekne vymaľovaný interiér bez fŕkancov, farebných fľakov a zaschnutých stekajúcich kvapiek farby, nesnažte sa to naučiť práve teraz a u Vás doma. Naši profesionálni maliari izieb sa to učili dlhé roky, než získali ten správny grif v správnom miešaní farieb, vedení maliarskeho valčeka alebo štetky. Neznehodnoťte si Váš domov amatérsky vykonanými maľbami a sústreďte sa na to, čo sami dobre viete. Alebo si len doprajte príjemný odpočinok s rodinou. 

 Maliarske práce Bratislava Maľovanie interiérov a odborné maliarske práce nechajte na nás. Naši maliari majú za sebou dlhoročné skúsenosti, poznajú vlastnosti farieb mnohých výrobcov a vedia ako farby správne namiešať. Keď sa chopia maliarskeho valčeka alebo štetky, robia svoju prácu radi a zručne. Výsledkom bude kvalitne vymaľovaný interiér, za ktorý sa rozhodne nebudete hanbiť Vy ani naši maliari izieb

S dôrazom na minimálne obmedzenie prevádzky Vašej domácnosti, domu, firmy, inštitúcie vykonávame maliarske práce a všetky štukatérske práce, teda opravy omietok Uvažujete o inom dispozičnom rozdelení miestnosti ? Máte krivé múry ? Vaše problémy elegantne vyrieši sadrokartón. V rámci maliarskych služieb vykonávame montáže sadrokartónových priečok, obkladanie stien sadrokartónom a samozrejme maľovanie interiérov zo sadrokartónu. Naši natierači Vám kvalitne vykonajú akékoľvek  natieračské práce.

 

Maliari izieb a interiérov Bratislava a okolie

Mapa
Maliarske práce pre mesto Bratislava a okolné obce pre Vás vykonáva maliarstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Bratislava


Telefony

 

Ponúkneme Vám termín a kalkuláciu maliarskych  prác

  •  V klidu a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak Vám bude naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na maliarske práce.
  • V dohodnutom termíne prídeme a kvalitne vymaľujeme interiér, prípadne prevedieme ďaľšie dohodnuté práce.

 Dopyt na natieračske práce

 


V Bratislave a Bratislavskom kraji ponúkame tieto služby :

  

 Maliarske práce Bratislava 

 

Maliari izieb EkomplexMaliarské práce pre občanov

 

 Maliarské práce pre firmy, inštitúcie a bytové družstvá

 

Omietky a štuky

Tapety

Príprava a upratovanie

Ďalšia ponuka prác

 


dispečink-maliari BratislavaDispečing - maliari izieb Bratislava

 

Dispečing maliarskych služieb – požiadavky na dodávky maliarskych prác a štukatérske služby v Bratislave a v Bratislavskom kraji.

 

TÉMA OTÁZKY VOLAJTE PIŠTE

  Chcem ponuku na ...

  • maľovanie izieb
  • nátery
  • sadrokartón
  • iné otázky na naše služby

telefón maliari Bratislava

dopyt maliari Bratislava

  Pre dopyt na maliarske služby využívajte, prosím, prednostne dopytový formulár . Poskytnete takto našim maliarom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt . Všetky otázky, zaslané týmto formulárom, systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Prevádzková doba maliarstva Bratislava

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Streda 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 12.00 13.00 – 16.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Otázky nám môžete posielať dopytovými formulármi 24 hodín, 7 dní v týždni

 Dopyt na natieračske práce

 


 

Pobočky Maliarstva Bratislava vo väčších mestách Bratislavského kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme maliarstvá aj vo všetkých väčších mestách Bratislavského kraja :

 

Maliari Bratislava Centrálny dispečing maliarstvo Bratislava pre Bratislavský kraj
   
Maliari Malacky Maliarske služby pre zákazníkov pri Malackách (Maliarstvo Malacky)
Maliari Pezinok Maľovanie izieb a interiérov v okoliu Pezinka (Maliarstvo Pezinok)
Maliari Senec Maliari izieb na Senecku (Maliarstvo Senec)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi maliarmi - Bratislavský kraj
Bratislava Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Stúpava, Šamorín, Modrá, Záhorská Bystrica, Ivanka pri Dunaji, Vysoká pri Morave 

 

 

  

Ponuka ďalších služieb maliarstva a natieračstva

 

 Natieračské práce Bratislava 

Špeciálne nátery

 

Sadrokartónové priečky a obklady stien

  • Sadrokartón - montáž sadrokartónových priečok, opravy, tmelenie, maľby sadrokartónu

 

Stručný prehľad služieb nášho maliarstva a natieračstva a ďalšie ponúkané remeslnické práce pre oblasť Bratislava a Bratislavský kraj

 

Maliari izieb Bratislava Naši maliari izieb ponúkajú všetky maliarské práce - maľovanie bytov Bratislava, maľovanie interiérov, stŕkovanie a štukovanie omietok, dekoratívne maľby a ďalšie bežné maliarské práce v Bratislave a v Bratislavskom kraji .
Maliarské práce Bratislava Pre údržbu bytov ponúkame tieto interiérové maliarské služby : Maľovanie bytov Bratislava, maľovanie izieb Bratislava a maľovanie na kľúč Bratislava.
Natierači Bratislava Ochranné a dekoratívne nátery všetkých druhov konštrukcií, ploch a stavieb ponúkajú naši skúsení natierači a lakovníci v Bratislave a v Bratislavskom kraji .
Nátery fasád Bratislava Nátery fasád rodinných domov, panelových domov, komerčných objektov, obchodov, sídiel firiem, inštitúcií, škôl, nemocníc v Bratislave a v Bratislavskom kraji .
Nátery striech Bratislava Nátery striech a krovov rodinných domov, bytových domov, firemných objektov, priemyselných hál, obchodných domov, škôl, úradov a inštitúcií v Bratislavskom kraji .
Nátery oceľových konštrukcií Bratislava Nátery oceľových konštrukcií od oceľových profilov, stavebných strojov, zábradlí a plotov, cez oceľové veže a stožiare až po obvodové plášte, strechy a konštrukcie priemyselných hál v Bratislave a okoliu.
Nátery okien a dverí Bratislava Nátery okien, nátery dverí a zárubní v rodinných domoch, bytových domoch, panelových domoch, firmách, výrobných halách, inštitúciách, obchodoch, školách, úradoch v Bratislave a v Bratislavskom kraji .
Protipožiarne nátery Bratislava Nátery zvyšujúci odolnosť stavieb a konštrukcií proti požiaru - protipožiarne nátery oceľových i drevených konštrukcií aj murovaných i betónových stavieb v Bratislave a v Bratislavskom kraji .
Nátery podláh Bratislava Nátery priemyselných podláh, signálne nátery a označovanie výrobných hál, izolačné nátery garáží, jímok a skladovacích hál, udržovacie nátery drevených podláh v Bratislave.
Nátery betónu Bratislava Ochranné a dekoračné nátery betónových stavieb, múrov, podláh, nosníkov, stĺpov. Ochrana proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, oteru, vibráciám.
Nátery dreva Bratislava Nátery drevených konštrukcií a stavieb proti pôsobeniu povetrnostných vplyvov, dekoračné a udržovacie nátery drevených stavieb, lavičiek, rozhľadní, obytných chát, krovov, mostov, veží.
Protipliesňové nátery Bratislava Nátery zabraňujúce vzniku plesní, vhodné predovšetkým do skladovacích priestorov a výrobných hál, kde sú vysoké nároky na hygienu, umývatelnosť, praktickosť - potravinársky priemysel, zdravotníctvo, jedálne, pivnice.
Nátery sadrokartónu Bratislava Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v Bratislavskom kraji .
Sadrokartóny Bratislava Sadrokartón Bratislava ponúka služby Sadrokartónové konštrukcie Bratislava - sadrokartónové interiéry, protipožiarny sadrokartón Bratislava - protipožiarne sadrokartónové konštrukcie, impregnovaný sadrokartón Bratislava - vodeodolné sádrokartónové konštrukcie, sadrokartónové priečky Bratislava - sadrokartónové múry, sadrokartónové podhľady Bratislava a ďalšie interiérové pŕvky zo sadrokartóna v Bratislave.
Plávajúce podlahy Bratislava Drevené plávajúce podlahy, laminátové plávajúce podlahy, korkové plávajúce podlahy, bambusové plávajúce podlahy, vinylové plávajúce podlahy. Podlahy Bratislava ponúkajú službu Kladenie plávajúcich podláh Bratislava pre všetky druhy plávajúcich podláh v Bratislave.
Podlahy Bratislava Ponúka všetkých druhov podláh. Podlahári Bratislava realizujú kladenie podláh zo dreva, laminátu, korku, bambusu, PVC a iných materiálov v Bratislavskom kraji .
Výroba z nerezu a ocele Bratislava Výroba zariadení, výrobkov a konštrukcií z nerezu a uhlíkovej ocele v Bratislave a v Bratislavskom kraji