Malíři EKOMPLEX

Maliarstvo Košice | Maliari izieb KošiceKontaktujte nás

  1. Spýtajte sa
  2. Zrátame
  3. Odpovieme

Naši maliari Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

  Maliari Košice | maľby Košice | maľovanie izieb Košice 

 Bývate, pracujete v Košiciach alebo Košickom kraji a potrebujete kvalitne vymaľovať byt alebo interiér firmy ? Ak si želáte mať pekne vymaľovaný interiér bez fŕkancov, farebných fľakov a zaschnutých stekajúcich kvapiek farby, nesnažte sa to naučiť práve teraz a u Vás doma. Naši profesionálni maliari izieb sa to učili dlhé roky, než získali ten správny grif v správnom miešaní farieb, vedení maliarskeho valčeka alebo štetky. Neznehodnoťte si Váš domov amatérsky vykonanými maľbami a sústreďte sa na to, čo sami dobre viete. Alebo si len doprajte príjemný odpočinok s rodinou. 

 Maliarske práce Košice Maľovanie interiérov a odborné maliarske práce nechajte na nás. Naši maliari majú za sebou dlhoročné skúsenosti, poznajú vlastnosti farieb mnohých výrobcov a vedia ako farby správne namiešať. Keď sa chopia maliarskeho valčeka alebo štetky, robia svoju prácu radi a zručne. Výsledkom bude kvalitne vymaľovaný interiér, za ktorý sa rozhodne nebudete hanbiť Vy ani naši maliari izieb

S dôrazom na minimálne obmedzenie prevádzky Vašej domácnosti, domu, firmy, inštitúcie vykonávame maliarske práce a všetky štukatérske práce, teda opravy omietok Uvažujete o inom dispozičnom rozdelení miestnosti ? Máte krivé múry ? Vaše problémy elegantne vyrieši sadrokartón. V rámci maliarskych služieb vykonávame montáže sadrokartónových priečok, obkladanie stien sadrokartónom a samozrejme maľovanie interiérov zo sadrokartónu. Naši natierači Vám kvalitne vykonajú akékoľvek  natieračské práce.

 

Maliari izieb a interiérov Košice a okolie

Mapa
Maliarske práce pre mesto Košice a okolné obce pre Vás vykonáva maliarstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Košice


Telefony

 

Ponúkneme Vám termín a kalkuláciu maliarskych  prác

  • V klidu a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak Vám bude naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na maliarske práce.
  • V dohodnutom termíne prídeme a kvalitne vymaľujeme interiér, prípadne prevedieme ďaľšie dohodnuté práce.

 

 

 

 


V Košiciach a Košickom kraji ponúkame tieto služby :

  

 Maliarske práce Košice 

 

Maliari izieb EkomplexMaliarské práce pre občanov

 

 Maliarské práce pre firmy, inštitúcie a bytové družstvá

 

Omietky a štuky

Tapety

Príprava a upratovanie

Ďalšia ponuka prác

 


dispečink-maliari KošiceDispečing - maliari izieb Košice

 

Dispečing maliarskych služieb – požiadavky na dodávky maliarskych prác a štukatérske služby v Košiciach a v Košickom kraji.

 

TÉMA OTÁZKY VOLAJTE PIŠTE

  Chcem ponuku na ...

  • maľovanie izieb
  • nátery
  • sadrokartón
  • iné otázky na naše služby

telefón maliari Košice

dopyt maliari Košice

  Pre dopyt na maliarske služby využívajte, prosím, prednostne dopytový formulár . Poskytnete takto našim maliarom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt . Všetky otázky, zaslané týmto formulárom, systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Prevádzková doba maliarstva Košice

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Streda 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 12.00 13.00 – 16.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Otázky nám môžete posielať dopytovými formulármi 24 hodín, 7 dní v týždni


 

 

Pobočky Maliarstva Košice vo väčších mestách Košického kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme maliarstvá aj vo všetkých väčších mestách Košického kraja

 

Maliari Košice Centrálny dispečing Maliarstvo Košice pre Košiceský kraj
   
Maliari Trebišov Maliari a natierači v okoliu Trebišova (Maliarstvo Trebišov)
Maliari Rožňava  Maľovanie izieb v okoliu mesta Rožňava (Maliarstvo Rožňava)
Maliari Michalovce Maliarske služby pod Tatrami (Maliarstvo Michalovce)
Maliari Spišská Nová Ves Maľovanie domov na Spiši (Maliarstvo Spišská Nová Ves)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi maliarmi - Košický kraj
Košice Košice, Trebišov, Rožňava, Michalovce, Spišská Nová Ves, Krompachy, Moldava nad Bodvou, Veľké Kapušany, Kráľovský Chlmec, Sobrance, Sečovce, Čierna nad Tisou, Gelnica

 

 


 

Ponuka ďalších služieb maliarstva a natieračstva

 

 Natieračské práce Košice 

Špeciálne nátery

 

Sadrokartónové priečky a obklady stien

  • Sadrokartón - montáž sadrokartónových priečok, opravy, tmelenie, maľby sadrokartónu

 


 

Stručný prehľad služieb nášho maliarstva a natieračstva a ďalšie ponúkané remeslnické práce pre oblasť Košice a Košický kraj

 

Maliari izieb Košice Naši maliari izieb ponúkajú všetky maliarské práce - maľovanie bytov Košice, maľovanie interiérov, stŕkovanie a štukovanie omietok, dekoratívne maľby a ďalšie bežné maliarské práce v Košiciach a v Košickom kraji.
Maliarské práce Košice Pre údržbu bytov ponúkame tieto interiérové maliarské služby : Maľovanie bytov Košice, maľovanie izieb Košice a maľovanie na kľúč Košice.
Natierači Košice Ochranné a dekoratívne nátery všetkých druhov konštrukcií, ploch a stavieb ponúkajú naši skúsení natierači a lakovníci v Košiciach a v Košickom kraji.
Nátery fasád Košice Nátery fasád rodinných domov, panelových domov, komerčných objektov, obchodov, sídiel firiem, inštitúcií, škôl, nemocníc v Košiciach a v Košickom kraji.
Nátery striech Košice Nátery striech a krovov rodinných domov, bytových domov, firemných objektov, priemyselných hál, obchodných domov, škôl, úradov a inštitúcií v Košickom kraji.
Nátery oceľových konštrukcií Košice Nátery oceľových konštrukcií od oceľových profilov, stavebných strojov, zábradlí a plotov, cez oceľové veže a stožiare až po obvodové plášte, strechy a konštrukcie priemyselných hál v Košiciach a okoliu.
Nátery okien a dverí Košice Nátery okien, nátery dverí a zárubní v rodinných domoch, bytových domoch, panelových domoch, firmách, výrobných halách, inštitúciách, obchodoch, školách, úradoch v Košiciach a v Košickom kraji.
Protipožiarne nátery Košice Nátery zvyšujúci odolnosť stavieb a konštrukcií proti požiaru - protipožiarne nátery oceľových i drevených konštrukcií aj murovaných i betónových stavieb v Košiciach a v Košickom kraji.
Nátery podláh Košice Nátery priemyselných podláh, signálne nátery a označovanie výrobných hál, izolačné nátery garáží, jímok a skladovacích hál, udržovacie nátery drevených podláh v Košiciach.
Nátery betónu Košice Ochranné a dekoračné nátery betónových stavieb, múrov, podláh, nosníkov, stĺpov. Ochrana proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, oteru, vibráciám.
Nátery dreva Košice Nátery drevených konštrukcií a stavieb proti pôsobeniu povetrnostných vplyvov, dekoračné a udržovacie nátery drevených stavieb, lavičiek, rozhľadní, obytných chát, krovov, mostov, veží.
Protipliesňové nátery Košice Nátery zabraňujúce vzniku plesní, vhodné predovšetkým do skladovacích priestorov a výrobných hál, kde sú vysoké nároky na hygienu, umývatelnosť, praktickosť - potravinársky priemysel, zdravotníctvo, jedálne, pivnice.
Nátery sadrokartónu Košice Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v Košickom kraji.
Sadrokartóny Košice Sadrokartón Košice ponúka služby Sadrokartónové konštrukcie Košice - sadrokartónové interiéry, protipožiarny sadrokartón Košice - protipožiarne sadrokartónové konštrukcie, impregnovaný sadrokartón Košice - vodeodolné sádrokartónové konštrukcie, sadrokartónové priečky Košice - sadrokartónové múry, sadrokartónové podhľady Košice a ďalšie interiérové pŕvky zo sadrokartóna v Košiciach.
Plávajúce podlahy Košice Drevené plávajúce podlahy, laminátové plávajúce podlahy, korkové plávajúce podlahy, bambusové plávajúce podlahy, vinylové plávajúce podlahy. Podlahy Košice ponúkajú službu Kladenie plávajúcich podláh Košice pre všetky druhy plávajúcich podláh v Košiciach.
Podlahy Košice Ponúka všetkých druhov podláh. Podlahári Košice realizujú kladenie podláh zo dreva, laminátu, korku, bambusu, PVC a iných materiálov v Košickom kraji.
Výroba z nerezu a ocele Košice Výroba zariadení, výrobkov a konštrukcií z nerezu a uhlíkovej ocele v Košiciach a v Košickom kraji