Malíři EKOMPLEX

Maliarstvo Nitra | Maliari izieb NitraKontaktujte nás

  1. Spýtajte sa
  2. Zrátame
  3. Odpovieme

Naši maliari Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

  Maliari Nitra | maľby Nitra | maľovanie izieb Nitra 

 Bývate, pracujete v Nitre alebo Nitrianskom kraji a potrebujete kvalitne vymaľovať byt alebo interiér firmy ? Ak si želáte mať pekne vymaľovaný interiér bez fŕkancov, farebných fľakov a zaschnutých stekajúcich kvapiek farby, nesnažte sa to naučiť práve teraz a u Vás doma. Naši profesionálni maliari izieb sa to učili dlhé roky, než získali ten správny grif v správnom miešaní farieb, vedení maliarskeho valčeka alebo štetky. Neznehodnoťte si Váš domov amatérsky vykonanými maľbami a sústreďte sa na to, čo sami dobre viete. Alebo si len doprajte príjemný odpočinok s rodinou. 

 Maliarske práce Nitra Maľovanie interiérov a odborné maliarske práce nechajte na nás. Naši maliari majú za sebou dlhoročné skúsenosti, poznajú vlastnosti farieb mnohých výrobcov a vedia ako farby správne namiešať. Keď sa chopia maliarskeho valčeka alebo štetky, robia svoju prácu radi a zručne. Výsledkom bude kvalitne vymaľovaný interiér, za ktorý sa rozhodne nebudete hanbiť Vy ani naši maliari izieb

S dôrazom na minimálne obmedzenie prevádzky Vašej domácnosti, domu, firmy, inštitúcie vykonávame maliarske práce a všetky štukatérske práce, teda opravy omietok Uvažujete o inom dispozičnom rozdelení miestnosti ? Máte krivé múry ? Vaše problémy elegantne vyrieši sadrokartón. V rámci maliarskych služieb vykonávame montáže sadrokartónových priečok, obkladanie stien sadrokartónom a samozrejme maľovanie interiérov zo sadrokartónu. Naši natierači Vám kvalitne vykonajú akékoľvek  natieračské práce.

 

Maliari izieb a interiérov Nitra a okolie

Mapa
Maliarske práce pre mesto Nitra a okolné obce pre Vás vykonáva maliarstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Nitra


Telefony

 

Ponúkneme Vám termín a kalkuláciu maliarskych  prác

  • V klidu a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak Vám bude naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na maliarske práce.
  • V dohodnutom termíne prídeme a kvalitne vymaľujeme interiér, prípadne prevedieme ďaľšie dohodnuté práce.

 

 

 

 


V Nitre a Nitrianskom kraji ponúkame tieto služby :

  

 Maliarske práce Nitra 

 

Maliari izieb EkomplexMaliarské práce pre občanov

 

 Maliarské práce pre firmy, inštitúcie a bytové družstvá

 

Omietky a štuky

Tapety

Príprava a upratovanie

Ďalšia ponuka prác

 


dispečink-maliari NitraDispečing - maliari izieb Nitra

 

Dispečing maliarskych služieb – požiadavky na dodávky maliarskych prác a štukatérske služby v Nitre a v Nitrianskom kraji.

 

TÉMA OTÁZKY VOLAJTE PIŠTE

  Chcem ponuku na ...

  • maľovanie izieb
  • nátery
  • sadrokartón
  • iné otázky na naše služby

telefón maliari Nitra

dopyt maliari Nitra

  Pre dopyt na maliarske služby využívajte, prosím, prednostne dopytový formulár . Poskytnete takto našim maliarom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt . Všetky otázky, zaslané týmto formulárom, systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Prevádzková doba maliarstva Nitra

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Streda 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 12.00 13.00 – 16.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Otázky nám môžete posielať dopytovými formulármi 24 hodín, 7 dní v týždni


Pobočky Maliarstva Nitra vo väčších mestách Nitrianského kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme maliarstvá aj vo všetkých väčších mestách Nitrianského kraja

 

Maliari Nitra Centrálny dispečing Maliarstvo Nitra pre Nitriansky kraj
   
Maliari Topoľčany Maliari a natierači v okoliu Topoľčan (Maliarstvo Topoľčany)
Maliari Šaľa  Maľovanie izieb v okoliu mesta Šaľa (Maliarstvo Šaľa)
Maliari Nové Zámky Maliarske služby na Novozámecku (Maliarstvo Nové Zámky)
Maliari Komárno Maliarske práce v okoliu Komárna (Maliarstvo Komárno)
Maliari Levice Maľovanie domov a interiérov okolo Levice (Maliarstvo Levice)
Maliari Štúrovo Maliari a ich pokládky na Štúrovsku (Maliarstvo Štúrovo)
Maliari Šahy Maliarske práce v okolí mesta Šahy (Maliarstvo Šahy)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi maliarmi - Nitriansky kraj
Nitra Nitra, Topoľčany, Šaľa, Nové Zámky, Komárno, Levice, Štúrovo, Šahy, Zlaté Moravce, Vráble, Želiezovce, Šurany, Kolárovo, Hurbanovo, Tlmače, Nová Ba??a, Leopoldov

 

 


 

Ponuka ďalších služieb maliarstva a natieračstva

 

 Natieračské práce Nitra 

Špeciálne nátery

 

Sadrokartónové priečky a obklady stien

  • Sadrokartón - montáž sadrokartónových priečok, opravy, tmelenie, maľby sadrokartónu

 


 

Stručný prehľad služieb nášho maliarstva a natieračstva a ďalšie ponúkané remeslnické práce pre oblasť Nitra a Nitriansky kraj

 

Maliari izieb Nitra Naši maliari izieb ponúkajú všetky maliarské práce - maľovanie bytov Nitra, maľovanie interiérov, stŕkovanie a štukovanie omietok, dekoratívne maľby a ďalšie bežné maliarské práce v Nitre a v Nitrianskom kraji.
Maliarské práce Nitra Pre údržbu bytov ponúkame tieto interiérové maliarské služby : Maľovanie bytov Nitra, maľovanie izieb Nitra a maľovanie na kľúč Nitra.
Natierači Nitra Ochranné a dekoratívne nátery všetkých druhov konštrukcií, ploch a stavieb ponúkajú naši skúsení natierači a lakovníci v Nitre a v Nitrianskom kraji.
Nátery fasád Nitra Nátery fasád rodinných domov, panelových domov, komerčných objektov, obchodov, sídiel firiem, inštitúcií, škôl, nemocníc v Nitre a v Nitrianskom kraji.
Nátery striech Nitra Nátery striech a krovov rodinných domov, bytových domov, firemných objektov, priemyselných hál, obchodných domov, škôl, úradov a inštitúcií v Nitrianskom kraji.
Nátery oceľových konštrukcií Nitra Nátery oceľových konštrukcií od oceľových profilov, stavebných strojov, zábradlí a plotov, cez oceľové veže a stožiare až po obvodové plášte, strechy a konštrukcie priemyselných hál v Nitre a okoliu.
Nátery okien a dverí Nitra Nátery okien, nátery dverí a zárubní v rodinných domoch, bytových domoch, panelových domoch, firmách, výrobných halách, inštitúciách, obchodoch, školách, úradoch v Nitre a v Nitrianskom kraji.
Protipožiarne nátery Nitra Nátery zvyšujúci odolnosť stavieb a konštrukcií proti požiaru - protipožiarne nátery oceľových i drevených konštrukcií aj murovaných i betónových stavieb v Nitre a v Nitrianskom kraji.
Nátery podláh Nitra Nátery priemyselných podláh, signálne nátery a označovanie výrobných hál, izolačné nátery garáží, jímok a skladovacích hál, udržovacie nátery drevených podláh v Nitre.
Nátery betónu Nitra Ochranné a dekoračné nátery betónových stavieb, múrov, podláh, nosníkov, stĺpov. Ochrana proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, oteru, vibráciám.
Nátery dreva Nitra Nátery drevených konštrukcií a stavieb proti pôsobeniu povetrnostných vplyvov, dekoračné a udržovacie nátery drevených stavieb, lavičiek, rozhľadní, obytných chát, krovov, mostov, veží.
Protipliesňové nátery Nitra Nátery zabraňujúce vzniku plesní, vhodné predovšetkým do skladovacích priestorov a výrobných hál, kde sú vysoké nároky na hygienu, umývatelnosť, praktickosť - potravinársky priemysel, zdravotníctvo, jedálne, pivnice.
Nátery sadrokartónu Nitra Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v Nitrianskom kraji.
Sadrokartóny Nitra Sadrokartón Nitra ponúka služby Sadrokartónové konštrukcie Nitra - sadrokartónové interiéry, protipožiarny sadrokartón Nitra - protipožiarne sadrokartónové konštrukcie, impregnovaný sadrokartón Nitra - vodeodolné sádrokartónové konštrukcie, sadrokartónové priečky Nitra - sadrokartónové múry, sadrokartónové podhľady Nitra a ďalšie interiérové pŕvky zo sadrokartóna v Nitre.
Plávajúce podlahy Nitra Drevené plávajúce podlahy, laminátové plávajúce podlahy, korkové plávajúce podlahy, bambusové plávajúce podlahy, vinylové plávajúce podlahy. Podlahy Nitra ponúkajú službu Kladenie plávajúcich podláh Nitra pre všetky druhy plávajúcich podláh v Nitre.
Podlahy Nitra Ponúka všetkých druhov podláh. Podlahári Nitra realizujú kladenie podláh zo dreva, laminátu, korku, bambusu, PVC a iných materiálov v Nitrianskom kraji.
Výroba z nerezu a ocele Nitra Výroba zariadení, výrobkov a konštrukcií z nerezu a uhlíkovej ocele v Nitre a v Nitrianskom kraji