Malíři EKOMPLEX

Maliarstvo Prešov | Maliari izieb PrešovKontaktujte nás

  1. Spýtajte sa
  2. Zrátame
  3. Odpovieme

Naši maliari Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

  Maliari Prešov | maľby Prešov | maľovanie izieb Prešov

 Bývate, pracujete v Prešove alebo Prešovskom kraji a potrebujete kvalitne vymaľovať byt alebo interiér firmy ? Ak si želáte mať pekne vymaľovaný interiér bez fŕkancov, farebných fľakov a zaschnutých stekajúcich kvapiek farby, nesnažte sa to naučiť práve teraz a u Vás doma. Naši profesionálni maliari izieb sa to učili dlhé roky, než získali ten správny grif v správnom miešaní farieb, vedení maliarskeho valčeka alebo štetky. Neznehodnoťte si Váš domov amatérsky vykonanými maľbami a sústreďte sa na to, čo sami dobre viete. Alebo si len doprajte príjemný odpočinok s rodinou. 

 Maliarske práce Prešo Maľovanie interiérov a odborné maliarske práce nechajte na nás. Naši maliari majú za sebou dlhoročné skúsenosti, poznajú vlastnosti farieb mnohých výrobcov a vedia ako farby správne namiešať. Keď sa chopia maliarskeho valčeka alebo štetky, robia svoju prácu radi a zručne. Výsledkom bude kvalitne vymaľovaný interiér, za ktorý sa rozhodne nebudete hanbiť Vy ani naši maliari izieb

S dôrazom na minimálne obmedzenie prevádzky Vašej domácnosti, domu, firmy, inštitúcie vykonávame maliarske práce a všetky štukatérske práce, teda opravy omietok Uvažujete o inom dispozičnom rozdelení miestnosti ? Máte krivé múry ? Vaše problémy elegantne vyrieši sadrokartón. V rámci maliarskych služieb vykonávame montáže sadrokartónových priečok, obkladanie stien sadrokartónom a samozrejme maľovanie interiérov zo sadrokartónu. Naši natierači Vám kvalitne vykonajú akékoľvek  natieračské práce.

 

Maliari izieb a interiérov Prešov a okolie

Mapa
Maliarske práce pre mesto Prešov a okolné obce pre Vás vykonáva maliarstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Prešov


Telefony

 

Ponúkneme Vám termín a kalkuláciu maliarskych  prác

  • V klidu a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak Vám bude naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na maliarske práce.
  • V dohodnutom termíne prídeme a kvalitne vymaľujeme interiér, prípadne prevedieme ďaľšie dohodnuté práce.

 

 

 

 


V Prešove a Prešovskom kraji ponúkame tieto služby :

  

 Maliarske práce Prešov 

 

Maliari izieb EkomplexMaliarské práce pre občanov

 

 Maliarské práce pre firmy, inštitúcie a bytové družstvá

 

Omietky a štuky

Tapety

Príprava a upratovanie

Ďalšia ponuka prác

 


dispečink-maliari PrešoDispečing - maliari izieb Prešov

 

Dispečing maliarskych služieb – požiadavky na dodávky maliarskych prác a štukatérske služby v Prešove a v Prešovskom kraji.

 

TÉMA OTÁZKY VOLAJTE PIŠTE

  Chcem ponuku na ...

  • maľovanie izieb
  • nátery
  • sadrokartón
  • iné otázky na naše služby

telefón maliari Prešo

dopyt maliari Prešo

  Pre dopyt na maliarske služby využívajte, prosím, prednostne dopytový formulár . Poskytnete takto našim maliarom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt . Všetky otázky, zaslané týmto formulárom, systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Prevádzková doba maliarstva Prešov

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Streda 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 12.00 13.00 – 16.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Otázky nám môžete posielať dopytovými formulármi 24 hodín, 7 dní v týždni


 

Pobočky Maliarstva Prešov vo väčších mestách Prešovského kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme maliarstvá aj vo všetkých väčších mestách Prešovského kraja

 

Maliari Prešov Centrálny dispečing Maliarstvo Prešov pre Prešovský kraj
   
Maliari Kežmarok  Maľovanie izieb v okoliu mesta Kežmarok (Maliarstvo Kežmarok)
Maliari Poprad Maliarske služby pod Tatrami (Maliarstvo Poprad)
Maliari Stará Ľubovňa Maľovanie domov v okoliu Starej Ľubovni (Maliarstvo Stará Ľubovňa)
Maliari Bardejov Maliarske práce v okolí Bardejova (Maliarstvo Bardejov)
Maliari Svidník Maliari v okoliu Svidníka (Maliarstvo Svidník)
Maliari Vranov nad Topľou Maliarske služby pri Vranove nad Topľou (Maliarstvo Vranov nad Topľou)
Maliari Humenné Maľovanie izieb a interiérov pri Humenném (Maliarstvo Humenné)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi maliarmi - Prešovský kraj
Prešov Prešov, Kežmarok, Poprad, Stará Ľubovňa, Bardejov, Svidník, Vranov nad Topľou, Humenné, Spišská Belá, Svit, Starý Smokovec, Červený Kláštor, Lipany, Stropkov, Levoča, Veľký Šariš, Medzilaborce, Snina, Sabinov

 

 

 


 


 

Ponuka ďalších služieb maliarstva a natieračstva

 

 Natieračské práce Prešov 

Špeciálne nátery

 

Sadrokartónové priečky a obklady stien

  • Sadrokartón - montáž sadrokartónových priečok, opravy, tmelenie, maľby sadrokartónu

 


 

Stručný prehľad služieb nášho maliarstva a natieračstva a ďalšie ponúkané remeslnické práce pre oblasť Prešov a Prešovský kraj

 

Maliari izieb Prešov Naši maliari izieb ponúkajú všetky maliarské práce - maľovanie bytov Prešov, maľovanie interiérov, stŕkovanie a štukovanie omietok, dekoratívne maľby a ďalšie bežné maliarské práce v Prešove a v Prešovskom kraji.
Maliarské práce Prešov Pre údržbu bytov ponúkame tieto interiérové maliarské služby : Maľovanie bytov Prešov, maľovanie izieb Prešov a maľovanie na kľúč Prešov.
Natierači Prešov Ochranné a dekoratívne nátery všetkých druhov konštrukcií, ploch a stavieb ponúkajú naši skúsení natierači a lakovníci v Prešove a v Prešovskom kraji.
Nátery fasád Prešov Nátery fasád rodinných domov, panelových domov, komerčných objektov, obchodov, sídiel firiem, inštitúcií, škôl, nemocníc v Prešove a v Prešovskom kraji.
Nátery striech Prešov Nátery striech a krovov rodinných domov, bytových domov, firemných objektov, priemyselných hál, obchodných domov, škôl, úradov a inštitúcií v Prešovskom kraji.
Nátery oceľových konštrukcií Prešov Nátery oceľových konštrukcií od oceľových profilov, stavebných strojov, zábradlí a plotov, cez oceľové veže a stožiare až po obvodové plášte, strechy a konštrukcie priemyselných hál v Prešove a okoliu.
Nátery okien a dverí Prešov Nátery okien, nátery dverí a zárubní v rodinných domoch, bytových domoch, panelových domoch, firmách, výrobných halách, inštitúciách, obchodoch, školách, úradoch v Prešove a v Prešovskom kraji.
Protipožiarne nátery Prešov Nátery zvyšujúci odolnosť stavieb a konštrukcií proti požiaru - protipožiarne nátery oceľových i drevených konštrukcií aj murovaných i betónových stavieb v Prešove a v Prešovskom kraji.
Nátery podláh Prešov Nátery priemyselných podláh, signálne nátery a označovanie výrobných hál, izolačné nátery garáží, jímok a skladovacích hál, udržovacie nátery drevených podláh v Prešove.
Nátery betónu Prešov Ochranné a dekoračné nátery betónových stavieb, múrov, podláh, nosníkov, stĺpov. Ochrana proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, oteru, vibráciám.
Nátery dreva Prešov Nátery drevených konštrukcií a stavieb proti pôsobeniu povetrnostných vplyvov, dekoračné a udržovacie nátery drevených stavieb, lavičiek, rozhľadní, obytných chát, krovov, mostov, veží.
Protipliesňové nátery Prešov Nátery zabraňujúce vzniku plesní, vhodné predovšetkým do skladovacích priestorov a výrobných hál, kde sú vysoké nároky na hygienu, umývatelnosť, praktickosť - potravinársky priemysel, zdravotníctvo, jedálne, pivnice.
Nátery sadrokartónu Prešov Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v Prešovskom kraji.
Sadrokartóny Prešov Sadrokartón Prešov ponúka služby Sadrokartónové konštrukcie Prešov - sadrokartónové interiéry, protipožiarny sadrokartón Prešov - protipožiarne sadrokartónové konštrukcie, impregnovaný sadrokartón Prešov - vodeodolné sádrokartónové konštrukcie, sadrokartónové priečky Prešov - sadrokartónové múry, sadrokartónové podhľady Prešov a ďalšie interiérové pŕvky zo sadrokartóna v Prešove.
Plávajúce podlahy Prešov Drevené plávajúce podlahy, laminátové plávajúce podlahy, korkové plávajúce podlahy, bambusové plávajúce podlahy, vinylové plávajúce podlahy. Podlahy Prešov ponúkajú službu Kladenie plávajúcich podláh Prešov pre všetky druhy plávajúcich podláh v Prešove.
Podlahy Prešov Ponúka všetkých druhov podláh. Podlahári Prešov realizujú kladenie podláh zo dreva, laminátu, korku, bambusu, PVC a iných materiálov v Prešovskom kraji.
Výroba z nerezu a ocele Prešov Výroba zariadení, výrobkov a konštrukcií z nerezu a uhlíkovej ocele v Prešove a v Prešovskom kraji