Malíři EKOMPLEX

Maliarstvo Trenčín | Maliari izieb TrenčínKontaktujte nás

  1. Spýtajte sa
  2. Zrátame
  3. Odpovieme

Naši maliari Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

  Maliari Trenčín | maľby Trenčín | maľovanie izieb Trenčín 

 Bývate, pracujete v Trenčíne alebo Trenčianskom kraji a potrebujete kvalitne vymaľovať byt alebo interiér firmy ? Ak si želáte mať pekne vymaľovaný interiér bez fŕkancov, farebných fľakov a zaschnutých stekajúcich kvapiek farby, nesnažte sa to naučiť práve teraz a u Vás doma. Naši profesionálni maliari izieb sa to učili dlhé roky, než získali ten správny grif v správnom miešaní farieb, vedení maliarskeho valčeka alebo štetky. Neznehodnoťte si Váš domov amatérsky vykonanými maľbami a sústreďte sa na to, čo sami dobre viete. Alebo si len doprajte príjemný odpočinok s rodinou. 

 Maliarske práce Trenčín Maľovanie interiérov a odborné maliarske práce nechajte na nás. Naši maliari majú za sebou dlhoročné skúsenosti, poznajú vlastnosti farieb mnohých výrobcov a vedia ako farby správne namiešať. Keď sa chopia maliarskeho valčeka alebo štetky, robia svoju prácu radi a zručne. Výsledkom bude kvalitne vymaľovaný interiér, za ktorý sa rozhodne nebudete hanbiť Vy ani naši maliari izieb

S dôrazom na minimálne obmedzenie prevádzky Vašej domácnosti, domu, firmy, inštitúcie vykonávame maliarske práce a všetky štukatérske práce, teda opravy omietok Uvažujete o inom dispozičnom rozdelení miestnosti ? Máte krivé múry ? Vaše problémy elegantne vyrieši sadrokartón. V rámci maliarskych služieb vykonávame montáže sadrokartónových priečok, obkladanie stien sadrokartónom a samozrejme maľovanie interiérov zo sadrokartónu. Naši natierači Vám kvalitne vykonajú akékoľvek  natieračské práce.

 

Maliari izieb a interiérov Trenčín a okolie

Mapa
Maliarske práce pre mesto Trenčín a okolné obce pre Vás vykonáva maliarstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Trenčín


Telefony

 

Ponúkneme Vám termín a kalkuláciu maliarskych  prác

  •  V klidu a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak Vám bude naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na maliarske práce.
  • V dohodnutom termíne prídeme a kvalitne vymaľujeme interiér, prípadne prevedieme ďaľšie dohodnuté práce.

 

 

 

 


V Trenčíne a Trenčianskom kraji ponúkame tieto služby :

  

 Maliarske práce Trenčín 

 

Maliari izieb EkomplexMaliarské práce pre občanov

 

 Maliarské práce pre firmy, inštitúcie a bytové družstvá

 

Omietky a štuky

Tapety

Príprava a upratovanie

Ďalšia ponuka prác

 


dispečink-maliari TrenčínDispečing - maliari izieb Trenčín

 

Dispečing maliarskych služieb – požiadavky na dodávky maliarskych prác a štukatérske služby v Trenčíne a v Trenčianskom kraji.

 

TÉMA OTÁZKY VOLAJTE PIŠTE

  Chcem ponuku na ...

  • maľovanie izieb
  • nátery
  • sadrokartón
  • iné otázky na naše služby

telefón maliari Trenčín

dopyt maliari Trenčín

  Pre dopyt na maliarske služby využívajte, prosím, prednostne dopytový formulár . Poskytnete takto našim maliarom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt . Všetky otázky, zaslané týmto formulárom, systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Prevádzková doba maliarstva Trenčín

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Streda 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 12.00 13.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 12.00 13.00 – 16.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Otázky nám môžete posielať dopytovými formulármi 24 hodín, 7 dní v týždni


 

Pobočky Maliarstva Trenčín vo väčších mestách Trenčianského kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme maliarstvá aj vo všetkých väčších mestách Trenčianského kraja

 

Maliari Trenčín Centrálny dispečing Maliarstvo Trenčín pre Trenčiansky kraj
   
Maliari Považská Bystrica Maliari pri Považskej Bystrici (Maliarstvo Považská Bystrica)
Maliari Dubnica nad Váhom Maľovanie izieb pri Dubnici (Maliarstvo Dubnica nad Váhom)
Maliari Nové Mesto nad Váhom Maliarske služby (Maliarstvo Nové Mesto nad Váhom)
Maliari Prievidza Maliarske práce v okoliu Prievidze (Maliarstvo Prievidza)
Maliari Partizánske Maľovanie domov pri Partizánskem (Maliarstvo Partizánske)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi maliarmi - Trenčiansky kraj
Trenčín Trenčín, Považská Bystrica, Dubnica nad Váhom, Nové Mesto nad Váhom, Prievidza, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Púchov, Nová Dubnica, Bojnice, Nováky, Nemšová, Stará Turá, Myjava

 

 

  

Ponuka ďalších služieb maliarstva a natieračstva

 

 Natieračské práce Trenčín 

Špeciálne nátery

 

Sadrokartónové priečky a obklady stien

  • Sadrokartón - montáž sadrokartónových priečok, opravy, tmelenie, maľby sadrokartónu

 

Stručný prehľad služieb nášho maliarstva a natieračstva a ďalšie ponúkané remeslnické práce pre oblasť Trenčín a Trenčiansky kraj

 

Maliari izieb Trenčín Naši maliari izieb ponúkajú všetky maliarské práce - maľovanie bytov Trenčín, maľovanie interiérov, stŕkovanie a štukovanie omietok, dekoratívne maľby a ďalšie bežné maliarské práce v Trenčíne a v Trenčianskom kraji.
Maliarské práce Trenčín Pre údržbu bytov ponúkame tieto interiérové maliarské služby : Maľovanie bytov Trenčín, maľovanie izieb Trenčín a maľovanie na kľúč Trenčín.
Natierači Trenčín Ochranné a dekoratívne nátery všetkých druhov konštrukcií, ploch a stavieb ponúkajú naši skúsení natierači a lakovníci v Trenčíne a v Trenčianskom kraji.
Nátery fasád Trenčín Nátery fasád rodinných domov, panelových domov, komerčných objektov, obchodov, sídiel firiem, inštitúcií, škôl, nemocníc v Trenčíne a v Trenčianskom kraji.
Nátery striech Trenčín Nátery striech a krovov rodinných domov, bytových domov, firemných objektov, priemyselných hál, obchodných domov, škôl, úradov a inštitúcií v Trenčianskom kraji.
Nátery oceľových konštrukcií Trenčín Nátery oceľových konštrukcií od oceľových profilov, stavebných strojov, zábradlí a plotov, cez oceľové veže a stožiare až po obvodové plášte, strechy a konštrukcie priemyselných hál v Trenčíne a okoliu.
Nátery okien a dverí Trenčín Nátery okien, nátery dverí a zárubní v rodinných domoch, bytových domoch, panelových domoch, firmách, výrobných halách, inštitúciách, obchodoch, školách, úradoch v Trenčíne a v Trenčianskom kraji.
Protipožiarne nátery Trenčín Nátery zvyšujúci odolnosť stavieb a konštrukcií proti požiaru - protipožiarne nátery oceľových i drevených konštrukcií aj murovaných i betónových stavieb v Trenčíne a v Trenčianskom kraji.
Nátery podláh Trenčín Nátery priemyselných podláh, signálne nátery a označovanie výrobných hál, izolačné nátery garáží, jímok a skladovacích hál, udržovacie nátery drevených podláh v Trenčíne.
Nátery betónu Trenčín Ochranné a dekoračné nátery betónových stavieb, múrov, podláh, nosníkov, stĺpov. Ochrana proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, oteru, vibráciám.
Nátery dreva Trenčín Nátery drevených konštrukcií a stavieb proti pôsobeniu povetrnostných vplyvov, dekoračné a udržovacie nátery drevených stavieb, lavičiek, rozhľadní, obytných chát, krovov, mostov, veží.
Protipliesňové nátery Trenčín Nátery zabraňujúce vzniku plesní, vhodné predovšetkým do skladovacích priestorov a výrobných hál, kde sú vysoké nároky na hygienu, umývatelnosť, praktickosť - potravinársky priemysel, zdravotníctvo, jedálne, pivnice.
Nátery sadrokartónu Trenčín Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v Trenčianskom kraji.
Sadrokartóny Trenčín Sadrokartón Trenčín ponúka služby Sadrokartónové konštrukcie Trenčín - sadrokartónové interiéry, protipožiarny sadrokartón Trenčín - protipožiarne sadrokartónové konštrukcie, impregnovaný sadrokartón Trenčín - vodeodolné sádrokartónové konštrukcie, sadrokartónové priečky Trenčín - sadrokartónové múry, sadrokartónové podhľady Trenčín a ďalšie interiérové pŕvky zo sadrokartóna v Trenčíne.
Plávajúce podlahy Trenčín Drevené plávajúce podlahy, laminátové plávajúce podlahy, korkové plávajúce podlahy, bambusové plávajúce podlahy, vinylové plávajúce podlahy. Podlahy Trenčín ponúkajú službu Kladenie plávajúcich podláh Trenčín pre všetky druhy plávajúcich podláh v Trenčíne.
Podlahy Trenčín Ponúka všetkých druhov podláh. Podlahári Trenčín realizujú kladenie podláh zo dreva, laminátu, korku, bambusu, PVC a iných materiálov v Trenčianskom kraji.
Výroba z nerezu a ocele Trenčín Výroba zariadení, výrobkov a konštrukcií z nerezu a uhlíkovej ocele v Trenčíne a v Trenčianskom kraji