Malíři pokojů - malířské práce

Naše malířství a malíře pokojů najdete ve všech větších městech. Provedeme vymalování bytu či jiného interiéru kdekoli v České a Slovenské republice. Na jakékoliv malířské práce od nás obdržíte cenovou nabídku poté co odešlete Vaši poptávku, případně se s Vámi spojíme telefonicky a dohodneme návštěvu našeho malíře ve Vašem bytě, domě, firmě nebo jiných interiérech.

Pěkně vymalovaný byt je nejlepší vizitkou našeho malířství

Malířské práce

Jsme si vědomí skutečnosti, že našimi malíři pokojů vymalovaný byt či interiér bude naši práci reprezentovat dlouhá léta. Proto bereme kvalitně odvedenou práci jako naši vizitku a Vaše reference jako naši reklamu. Uděláme vždy maximum pro to, aby naše vizitka, kterou jsme u Vás naší prací zanechali, dělala našemu malířství jen nejlepší jméno.

Veškeré malířské služby provádí naše malířství tak, abychom co nejméně omezili provoz v bytě, domě či budově, v níž probíhají malířské práce.

Naše malířství nabízí nejen malování pokojů …

Naše malířství poskytuje komplexní malířské služby od malování pokojů až po komplexní malířské práce při rekonstrukcích a údržbě nebytových prostor firem, obchodů, nemocnic, škol a institucí.

Malířské práce

Omítky a štuky

Tapety

Příprava a úklid

Další nabídka – malířské práce a související služby

 malování pokojů

Naší hlavní činností jsou malířské práce prováděné v domácnostech, firmách i institucích. Provádíme malování interiérů, malování bytů, kanceláří, škol, výrobních hal, nemocničních zařízení, veřejných budov.

Dále naši malíři pokojů provádějí komplexní práce související s přípravou zdiva pro kvalitní malování – štukování, stěrkování omítek, opravy i úplné výměny omítek. Nevyhýbáme se ani tapetování a čištění zdiva od starých tapet.

Součástí naší práce jsou i sanace omítek po záplavách, zatečení zdiva při vyplavení od sousedů anebo obnova omítek a začouzených maleb po požárech anebo jen vybílení zažloutlých zdí po náruživých kuřácích.

Velmi žádanou službou je tzv. malování interiérů na klíč. Odevzdáte nám klíče od bytu, naši malíři sami  provedou přípravu bytu před malováním a závěrečný úklid (sestěhování a přikrytí nábytku a koberců, kompletní vymalování podle přání zákazníka, úplný úklid po malování, odkrytí nábytku, umytí oken, dveří a podlahy od barvy). Zákazník pak obdrží byt v původním stavu, ovšem vymalovaný a čistý.

Nemusíte si už kvůli naší malování bytu vybírat dovolenou a oblékat montérky – lepší bude, když všechny starosti okolo malování interiéru necháte kompletně na nás. Váš pokud o malování bytu svépomocí může, ale také nemusí dopadnout podle Vašich představ …

Navrhneme Vám termín a kalkulaci malířských  prací

Malířské služby nabízíme v celé České a Slovenské republice

(klikněte na nejbližší malířství … )

Malířské práce Praha Malířské práce a služby v Praze a Středočeském kraji
Malířské práce Brno Malířské práce a služby v Brně a Brněnském kraji
Malířské práce Ostrava Malířské práce Ostrava a Ostravský kraj
Malířské práce Plzeň Malířské služby a práce Plzeň a Plzeňský kraj
Malířské práce Olomouc Malířské služby a práce Olomouc a Olomoucký kraj
Malířské práce Liberec Malířské práce Liberec a Liberecký kraj
Malířské práce Ústí nad Labem Malířské práce a služby Ústecký kraj a severní Čechy
Malířské práce Karlovy Vary Malířské práce a služby Karlovy Vary a západ Čech
Malířské práce Hradec Králové Malířské práce a služby Hradec Králové a východní Čechy
Malířské práce Pardubice Malířské služby a práce Pardubice a Pardubicko
Malířské práce České Budějovice Malířské práce a služby České Budějovice a jižní Čechy
Malířské práce Jihlava Malíři a malování pokojů Jihlava a kraj Vysočina
Malířské práce Zlín Malířské služby a práce Zlín a Zlínský kraj