Napsali nám naši zákazníci …

 

Dobrý den, děkuji Vašim malířům Pepovi a Zdeňkovi za opravdu krásně vymalovaný dům. Překvapilo mne, jak byli šikovní a jak jim šla práce od ruky. Celý dům byl vymalován za 4 dny i s úklidem. Málokterý malíř by pokládal za samozřejmost pracovat o víkendu 12 hodin denně. Všude doporučím !

Radmila Kochtová, Praha

 

Díky za Vašeho malíře. Perfektně rovné a krásnými oku ladícími barvami vymalované stěny všech pokojů se nedají srovnat s tím, v čem jsme 25 let bydleli. Máme pocit, jako bychom se přestěhovali do nového bytu. Musel jsem vám napsat – až teď si uvědomuji, že jsem měl štěstí na fakt výborného fachmana. Příště už budu vědět, kam mám volat.

Petr Hauselmajer, Dolní Benešov

 

Líbí se mi váš web, kde si mohu objednat malíře a natěrače pro jakékoli místo a natíranou plochu. Díky vašemu webu jsem najednou mohla objednat malíře pro náš byt, natěrače na chatu na Šumavě i chlapíka, který babičce vyměnil tapety v Kroměříži. Všichni jsme byli spokojení a babička si libovala, jak byl pan malíř galantní. Takže za celou rodinu posílám poděkování.

Svatava Borková, Česká Třebová

 

Dobrý deň, chcela bysom poďakovať za vášho maliara izieb. Aj keď som si ho našla na českých stránkách, ozvala sa mi slovenská maliarská firma so slovenskými maliarmi. Naš dom vymaľovali k našej úplnej spokojnosti.

Regina Domočeková, Bratislava

 

Dobrý den, musím uznat, že Váš malíř je fakt machr. Celý byt měl hotový za víkend a nic neodbyl. Reklamovali jsme akorát odlouplý kousek omítky, ale vše bylo obratem vyřešeno a nemuseli jsme se ani doprošovat – malíř přijel hned druhý den a reklamaci bez řečí uznal a uvedl vše do perfektního stavu. Tak tedy posílám referenci a všem doporučuji. 

 

František Baláž, Havířov 

 

Dobrý den, vyřiďte prosím panu malíři ze Zlína, že mu moc děkujeme za to, jak s námi jednal slušně. Na rozdíl od malířů co jsme je zvali minule byl ten váš moc ochotný a hodný. Pomohl mi s úklidem domku před malováním, nenadělal zbytečný nepořádek a po vymalování celý byt umyl. Společně s vnukem pak dali byt do pořádku a nic za tu pomoc navíc nechtěl. Takže mu chci moc poděkovat a přejeme mu moc spokojených zákazníků. 

Anežka Lámalová, Jihlava

 


 

Poskytněte nám Vaši referenci …

 

Podělte se s námi o Vaše zkušenosti s našimi řemeslníky. Vaše zkušenosti nejen zveřejníme, ale pečlivě je vyhodnocujeme. Reference využijeme k hodnocení našich řemeslníků. Řemeslníky, kteří od Vás získají převážně kladné hodnocení, doporučíme našim dalším zákazníkům. S řemeslníky, u nichž je nespokojenost zákazníka pravidlem, se rádi rozloučíme a nahradíme je těmi, kteří mají výborné reference. Děkujeme Vám za pravdivé a úplné vyplnění dotazníku …

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

*:
: Nápověda