Tapety jsou dekorativním prvkem, který umožňuje v relativně krátkém časem, s vynaložením malé námahy a levně vyzdobit stěny i s méně kvalitní omítkou a vytvořit útulné prostředí i bez nutnosti stěhování nábytku a časově náročné přípravy a následujícího úklidu. Moderní tapety nejsou však jen nástrojem k rychlému zaplácnutí škaredých panelů. Vyškolený tapetář umí vybrané tapety povýšit na opravdu kvalitní stylovou krytinu, vhodně doplňující interiér.

Bytové tapety jsou moderním interiérovým dekorativním prvkem

Dekorativní tapety od renomovaných výrobců – to je styl, kvalita a dostupná cena. Za nižší cenu a za menšího stavebního ruchu, než je tomu u klasického malování pokojů Vám můžeme zkvalitnit Vaše bydlení tapetovými dekoracemi prakticky za pár hodin.

 Naši tapetáři a tapety

Naši tapetáři a tapetování

Tapetování – provádíme lepení tapet všech druhů na rovné i nerovné zdi, ze všech materiálů. Lepíme tapety klasické, s reliéfem, vzorované i s prostřihem. Samozřejmostí je pro nás zajištění přesné návaznosti vzorů, zamezení přesahu pruhů a vzniku mezer. Při aplikaci tapet z vláknité buničiny a vinylu používáme jen kvalitní lepidla určené pro zvolený typ tapet a ošetření podkladu pigmentovaným nátěrem pod tapety. Před lepením tapet provádíme u zdí v horším stavu penetrace omítek, aby byla zajištěna dobrá přilnavost lepidla a nedocházelo k jeho vsakování do omítky a také pro zamezení prosakování zarezlých skvrn na zdech tapetou.

V případech, kdy se v bytě nacházejí staré tapety, zajišťujeme službu  strhávání starých tapet.

Lepení tapet a související malířské práce

V rámci lepení tapet zajišťujeme i veškeré malířské práce. Naši malíři pokojů Vám mohou nabídnout kvalitní vymalování celých místností, případně jen stěn a stropů, na nichž nebudou aplikovány tapety.

Speciální nabídkou je aplikace stříkaných tapet. Stříkané tapety Variopaint a Gota aplikujeme na všechny druhy povrchů a mají oproti klasickým tapetám mnoho výhod.

Po ukončení prací zajistíme úklid odpadu z tapetování. V případě zájmu zákazníka nabízíme také komplexní servis přípravy a úplného úklidu po tapetování – služba tapetování na klíč.

Navrhneme Vám termín a kalkulaci malířských  prací

Vytapetujeme byt či interiér kdekoli v České a Slovenské republice

 Tapetářské desatero, kterým se řídí všichni naši tapetáři

  1. Zákazník je ten, komu rádi poradíme, ale jeho názor a přání je pro nás zákonem
  2. Námi vytapetovaný byt je vizitkou nejen jeho majitele, ale také našeho tapetáře
  3. Používáme jen kvalitní lepidla, tapety a nářadí
  4. Při tapetování se řídíme moderními postupy, sledujeme trendy a novinky na trhu tapet, lepidel a technologií
  5. S tapetářskými pracemi začínáme, až když se přesvědčíme, že je vybavení místnosti důkladně přikryto či jinak zajištěno proti potřísnění lepidlem
  6. Neví-li si zákazník s něčím rady, naši tapetáři vždy ochotně poradí
  7. Neví-li si s něčím rady naši tapetáři, zeptají se zkušenějších a najdou řešení
  8. Tapetujeme až tehdy, když si zeď a omítky důkladně připravíme
  9. Po našich tapetářích zůstává jen čistý a uklizený byt
  10. Práce je kvalitně provedena tehdy, jestliže je téhož názoru také zákazník