Kanceláře, provozní pracoviště, veřejné prostory, instituce, školy, nemocnice – existuje mnoho nebytových prostorů, kam denně vstupujeme a ačkoli si to většinou plně neuvědomujeme, působí na naše smysly ať už pozitivně, neutrálně anebo i negativně. Prvním, co po vstupu do interiéru vnímáme, je barevné ladění místností a v neposlední řadě kvalita, provedení a celková uhlazenost maleb. Zakládáme si na tom, aby výsledky práce našich malířů zanechávaly v návštěvnících interiérů jen příjemné dojmy a pocity.

Malování interiérů a nebytových prostor

Malování interiérů již dnes není prací, k níž stačí vzít štětku, rozmíchat trochu vápna a za odpoledne vybílit několik stěn. Odbyté a neodborně provedené malířské práce se vymstí – zanechávají v návštěvnících místností nežádoucí dojem a vytváří v nich pocit nedůvěry v osobu, instituci či firmu, kterou navštívil.

malování interiérů

K tomu, aby se Vaši návštěvníci, zákazníci, pacienti, zaměstnanci anebo i Vy sami cítili dobře a byli pozitivně naladění, je jednou z podmínek příjemné prostředí. Kvalitně provedené malby, hladké a barevně příjemně ladící stěny navodí v místnosti pozitivní atmosféru a ta se bude intenzívně promítat do mezilidských vztahů utvářejících se mezi uživateli a návštěvníky vymalovaných interiérů. Dobrou zprávou je skutečnost, že tyto vjemy působí na lidi dlouhodobě a investice do kvalitně provedeného vymalování interiéru se tak prakticky nemůže nevyplatit.

Naši malíři Vám zajistí kvalitní vymalování všech druhů nebytových prostorů na vysoké úrovni, rychle a za konkurenční ceny. 

 

 Naše nabídka malování interiérů a nebytových prostor

 

Navrhneme Vám termín a kalkulaci malířských  prací

 

 

 

 

Vymalujeme interiéry kdekoli v České a Slovenské republice

(klikněte na nejbližší malířství … )

Jak naši malíři chápou kvalitně vymalovaný interiér …

  • Kvalitně připravený podklad – vyčištěné,  opravené, odmaštěné, vyhlazené omítky a štuky
  • Důkladně zaizolované omítky – zajistí rovnoměrné vsakování barev do omítky a zamezí vzniku fleků a nerovnoměrností barevnosti na plochách stěn
  • Správně zvolená barva a kombinace barev – nejen co se týká odstínu, ale také druh barvy a její kvalita
  • Důkladně provedené namíchání odstínu barvy a jeho přísné dodržení na celé ploše stěn – jedna z nejtěžších praktik, kterou nezkušený amatérský malíř prakticky nemá šanci zvládnout (už kvůli tomu, že s vysycháním barvy se odstín mění)
  • Vhodně zvolená technika aplikace barev na stěny – jen zkušení malíři pokojů zvládnou malování bez vzniku barevných fleků, cákanců a zaschlých kapek stékající barvy
  • Ostré a rovné přechody mezi různobarevnými plochami – zvlášť náročné v místnostech s oblými přechody mezi stěnami a stropem