Od pobytu v hotelu či od návštěvy restaurace očekáváme více než jen poskytnutí ubytovací či stravovací služby. Obvykle chceme strávit pobyt v těchto zařízeních příjemně a na úrovni. Kromě personálu na nás působí především interiér a v neposlední řadě barvy, jejich kombinace a řemeslné provedení stěn i stropů. 

Kvalita vymalování ovlivňuje spokojenost hostů restaurace i hotelu

Malování hotelů a restaurací

Interiér a jeho zpracování vypovídá o kvalitě hotelových či stravovacích služeb daleko dříve, než je host hotelu či restaurace ochoten objednat si poskytovanou službu.

Proto je velmi důležité zajistit hostům příjemné prostředí, na němž se významně podílí barevné ladění místností a kvalita malířských prací v interiérech. Barvy a jejich odstíny mají charakterizovat ubytovací či stravovací zařízení a navodit neopakovatelnou atmosféru.

 Malování hotelu či restaurace je vhodné konzultovat s malíři

Malby interiérů je potřeba navrhnout s citem pro zaměření podniku – zatímco noční podnik s taneční hudbou snese divoký rej sytých barev, na recepci pětihvězdičkového hotelu očekává host spíše decentní barevné tóny. Podniková jídelna s hladkými bílými stěnami jistě nikoho neurazí, zatímco stejní stravníci při večerní návštěvě rokokové kavárny očekávají od interiéru bohatší malířskou výzdobu. V antické restauraci se budou velmi dobře vyjímat dekorativní štuky, které by v proskleném denním baru působily naproti tomu nevkusně.

Malování hotelů

Ne každý nátěr je možné aplikovat do každého prostředí – stejnobarevné světlé plochy se v kuřáckých restauracích změní po čase v nevzhledné skvrny, nevhodně zvolené malby mohou zase na místech s přístupem slunečního světla vyblednout.

Proto je lepší při plánování malířských prací konzultovat záměry majitele vždy se zkušenými malíři pokojů. Odborný zaměstnanec malířství namíchá pro malování hotelu či malování restaurace barvy odpovídající záměru investora, ale jejich chemické složení přizpůsobí prostředí, v němž mají být použity. Zároveň zohlední i další požadavky na nátěry, jako jsou protiplísňové nátěry do vlhkých místností s nezajištěnou cirkulací vzduchu nebo protipožární nátěry nosných konstrukcí stavby v místech, kde zvýšení protipožární odolnosti budovy prodlouží čas nezbytný k evakuaci hostů a personálu v případě požáru.

Provádíme malování interiérů hotelů a restaurací

Naši malíři provádějí malování hotelů, malování restaurací a stravovacích i ubytovacích zařízení všech druhů v celé České a Slovenské republice. Zajišťujeme pro restaurace veškeré malířské práce a natěračské práce související s budováním a údržbou stravovacích a ubytovacích zařízení. Mezi nejčastější zakázky patří

Navrhneme Vám termín a kalkulaci malířských  prací

Malování a nátěry hotelů a restaurací provádíme v celé ČR a SR

(klikněte na nejbližší malířství … )

Malování hotelů a restaurací Praha Malování hotelů, restaurací a ubytovacích zařízení v Praze a Středočeském kraji
Malování hotelů a restaurací Brno Malování hotelů, restaurací a ubytovacích zařízení v Brně a Brněnském kraji
Malování hotelů a restaurací Ostrava Malování hotelů, restaurací a ubytovacích zařízení Ostrava a Ostravský kraj
Malování hotelů a restaurací Plzeň Malování hotelů, restaurací a ubytovacích zařízení Plzeň a Plzeňský kraj
Malování hotelů a restaurací Olomouc Malování hotelů, restaurací a ubytovacích zařízení Olomouc a Olomoucký kraj
Malování hotelů a restaurací Liberec Malování hotelů, restaurací a ubytovacích zařízení Liberec a Liberecký kraj
Malování hotelů a restaurací Ústí nad Labem Malování hotelů, restaurací a ubytovacích zařízení Ústecký kraj a severní Čechy
Malování hotelů a restaurací Karlovy Vary Malování hotelů, restaurací a ubytovacích zařízení Karlovy Vary a západ Čech
Malování hotelů a restaurací Hradec Králové Malování hotelů, restaurací a ubytovacích zařízení Hradec Králové a východní Čechy
Malování hotelů a restaurací Pardubice Malování hotelů, restaurací a ubytovacích zařízení Pardubice a Pardubicko
Malování hotelů a restaurací České Budějovice Malování hotelů, restaurací a ubytovacích zařízení České Budějovice a jižní Čechy
Malování hotelů a restaurací Jihlava Malování hotelů, restaurací a ubytovacích zařízení Jihlava a kraj Vysočina
Malování hotelů a restaurací Zlín Malování hotelů, restaurací a ubytovacích zařízení Zlín a Zlínský kraj