Vyplatí se opravdu malování na klíč?

Malování na klíč je v současnosti velmi využívanou variantou malování bytů, rodinných domů, kanceláří i nebytových prostor. V dnešní době je časová vytíženost v zaměstnání velmi vysoká a času na domácí práce je stále méně. Zejména ti z vás, kteří zastávají zodpovědné funkce, tráví v zaměstnání přes 10 hodin každý den a mnohdy si ještě odnášíte práci domů. Najít si v takové vytíženosti čas na malování a celou přípravu je velmi složité. Právě v těchto situacích nejčastěji využíváte služby malování na klíč.

Malováním nestrávíte téměř žádný čas

Malování interiérů na klíčMalování interiérů na klíčSlužba malování na klíč je určena zejména pro časově vytížené zákazníky, kteří by možná chtěli celý proces malování zvládnout sami, ale nemají na práci dostatek času. Celý proces malování bytu je totiž mnohem náročnější, než jen vzít do ruky váleček, barvu a štafle a jít na věc. Celý proces začíná již samotným plánováním, následuje stavební příprava (úklid a překrytí nábytku), ošetření stěn, penetrování stěn a teprve nyní přichází na řadu samotné malování. Moderními variantami malování je využití kombinace různých barev s ostrými liniemi a přechody. Se službou malování na klíč bude vaší jedinou starostí sdělit našim odborníkům vaše požadavky a představy. Vše s vámi budeme odborně konzultovat a upozorníme vás na vaše případné chyby a nedokonalosti v plánování. Až dojdeme ke společnému řešení, stačí jen odevzdat klíče od místnosti a práce může začít.

Není odevzdání klíčů nebezpečné?

V dnešní době z médií a i od známých samozřejmě slyšíte, jak se rozmáhají krádeže, které jsou dnes a denně na denním pořádku. Současnost nás nabádá k opatrnosti a obezřetnosti a odevzdání klíčů je možná pro některé z vás nepřekonatelným problémem. Musíme vás však upozornit, že odevzdání klíčů naší firmě je naprosto bezpečné. Jsme profesionální firma na malování a nátěry a hledíme si jen svého řemesla. Vaše spokojenost je pro nás maximálně důležitá, protože jste to vy, kdo nás může doporučit svým přátelům a známým.Na dobré pověsti si zakládáme. Náš tým tvoří pouze odborní malíři. Opatrnosti není nikdy dost. Pokud chcete mít absolutní jistotu, že vše bude na svém místě i po skončení prací, můžete si zhotovit vlastní fotodokumentaci veškerého vybavení v místnosti.

Předávací protokol je také řešením

Protože se také sami snažíme o dobrou spolupráci, ještě před zahájením prací, pořídíme také fotodokumentaci veškerého nábytku v místnosti. Podle toho sepíšeme předávací protokol, kam se zapíší všechny druhy vybavení v místnosti a jejich stav před začátkem prací. Tento předávací protokol pak jen podepíší obě strany a práce mohou začít.

Připravíme, vymalujeme, uklidíme a odevzdáme klíče!

Nejprve zajistíme nábytek a veškeré vybavení tak, aby nic nemohlo být při malování firmy či bytu nijak poškozeno. Vše překryjeme plachtou a dáme na bezpečné místo. Pak může proběhnout proces samotného malování. Když je malování hotovo, všechny věci uklidíme na své původní místo. K tomu nám pomůže právě začáteční fotodokumentace. Vše uklidíme a vyčistíme, včetně úklidu podlahy a umytí oken. Když je místnost nově vymalována, uklizena a jsme si jistí o její čistotě, odevzdáme vám zpět klíče. Vy sami si můžete posoudit a zkontrolovat, jak byly práce provedeny.