Odlepující se tapety a bubliny vznikající pod starými tapetami – to není pěkný pohled. Pohybujeme-li se v takto zanedbaném interiéru každý den, může frustrující pohled na odpadávající tapety vyvolat i deprese a skličující pocity obyvatel bytu. Není potřeba obávat se velkých nákladů na obnovu krásného vzhledu stěn – naše služba strhávání tapet a následná obnova omítek vrátí Vašemu bytu bývalou krásu za pár hodin a za velice rozumnou cenu.

Strhávání tapet by měli vždy provádět zkušení odborníci

Deprimuje Vás pohled na odlepující se tapety a chystáte se tapety strhnout ? Pozor ! Čeká na Vás nebezpečí, které možná netušíte . Víte, že neodborně stržené tapety mohou zapříčinit devastaci podkladových omítek ?

strhávání tapet

Možná, že jste se kdysi rozhodli pro vytapetování pokoje právě proto, abyste ušetřili čas a peníze, které by stálo klasické vymalování. Tapety ale za dobu svého života na mnoha místech poměrně silně přilnuly k podkladové omítce. Každý, kdo někdy strhával tapety, se jistě setkal s nemilým překvapením, kdy po stržení tapet zjistil, že spolu s tapetami strhnul i různě velké kusy omítky a maleb. Pohled na flekaté a hrbolaté stěny, které po stržení tapet zůstaly, nás pak nutí uvažovat o nákladech, které nás čekají s obnovou zničených omítek. Zejména v panelákových bytech jsou místo kvalitních omítek na zdech často nalepeny jen papírové pásy namočené v omítací směsi. Pokud tuto papírovou vrstvu strhneme, čeká nás pak nutnost obnovy omítek na celé ploše stěny – lokálně nelze takovou omítku nijak opravit bez znatelných nerovností a fleků.

Abychom Vás ušetřili neplánovaných výdajů, které s sebou nese renovace omítek, nabízíme kvalifikovanou službu strhávání starých tapet. Naši tapetáři mají zkušenosti se strháváním tapet a umí tapetu a zdivo před opatrným stržením tapet chemicky připravit tak, aby zaschlé zbytky lepidla povolily dříve než s sebou strhnou i části omítek. Pokud se přesto nepodaří strhnout tapety bez poškození omítek v celé ploše zdiva, na místě provedou opravu omítek a zajistí splynutí poškozeného místa s nepoškozenou okolní zdí bez viditelných map a reliéfů.

Po stržení omítek je samozřejmě potřeba rozhodnout se pro nové vymalování bytu, případně nalepení nových tapet. Naši tapetáři a malíři kvalitně zajistí jak službu malování pokojů tak i lepení tapet.

Navrhneme Vám termín a kalkulaci malířských  prací

Vytapetujeme byt či interiér kdekoli v České a Slovenské republice

(klikněte na nejbližší tapetářství – malířství … )

 Tapetářské desatero, kterým se řídí všichni naši tapetáři

  1. Zákazník je ten, komu rádi poradíme, ale jeho názor a přání je pro nás zákonem
  2. Námi vytapetovaný byt je vizitkou nejen jeho majitele, ale také našeho tapetáře
  3. Používáme jen kvalitní lepidla, tapety a nářadí
  4. Při tapetování se řídíme moderními postupy, sledujeme trendy a novinky na trhu tapet, lepidel a technologií
  5. S tapetářskými pracemi začínáme, až když se přesvědčíme, že je vybavení místnosti důkladně přikryto či jinak zajištěno proti potřísnění lepidlem
  6. Neví-li si zákazník s něčím rady, naši tapetáři vždy ochotně poradí
  7. Neví-li si s něčím rady naši tapetáři, zeptají se zkušenějších a najdou řešení
  8. Tapetujeme až tehdy, když si zeď a omítky důkladně připravíme
  9. Po našich tapetářích zůstává jen čistý a uklizený byt
  10. Práce je kvalitně provedena tehdy, jestliže je téhož názoru také zákazník